Minecraft: Tryb kreatywny

Załóżmy że jest to twoja pierwsza gra w Minecraft i nie stworzyłeś jeszcze świata. Zacznijmy więc od trybu kreatywnego, czyli trybu piaskownicy. Na razie nie przejmuj się opcją użycia nasion, zostawimy to na później.

W tym trybie masz absolutną swobodę, chodzi o to, że masz nieograniczone zasoby i żadnych wrogów, o których musisz się martwić. W tym miejscu zapoznasz się z zasadami gry, a także z tym, jak działa sam świat na podstawowym poziomie.

Tryby gry w Minecrafcie

Podczas gdy możesz tworzyć wielkie budowle i inne konstrukcje, zachowaj prostotę i naucz się tworzyć normalne schronienia -głównie: mały domek, jaskinię do ukrycia się… kiedy nauczysz się wystarczająco dużo, będziesz mógł tworzyć większe rzeczy.

Pamiętaj, że to nie jest rzeczywiste doświadczenie gry, to tylko sposób, aby zrozumieć jak działa świat, struktura i kreator budynków. To ważny pierwszy krok, ale oczywiście nie należy przyzwyczajać się do tego, że wszystko jest takie proste. Jest to jednak pierwszy krok do zrozumienia, że nasza wyobraźnia ma niewiele ograniczeń.

One thought on “Minecraft: Tryb kreatywny

Dodaj komentarz