Hyrule Warriors Gra Specjalnie Dla Ciebie

Miłośnicy ostrej jatki potworów i przeciwników będą mieli w co pograć. Gracz wciela się w postać Linka, który będzie siać postrach i zniszczenie w uniwersum The Legend of Zelda. Kombinuj z ciosami swojego bohatera i czytaj co do Ciebie mówią przeciwnicy, uzupełniaj życie i zbieraj przedmioty.

O grze Hyrule Warriors

Gra Hyrule Warriors wciągnie gracza w swój świat niemal natychmiast. Miłośnicy tnących mieczy będą mieli nie lada gratkę. Jest tak, ponieważ ekran zostanie wypełniony setkami albo i tysiącami przeciwników, których Link będzie musiał posiekać na kawałeczki. Przeciwnicy będą mieli swoje rangi od drabów, po bossy.

Gracze mają do dyspozycji różne postacie, nie tylko Linka, będą to: Zelda, Girahim i Ganondorf. Gracz może wybierać spośród 10 różnych postaci, te wymienione nie są wszystkimi możliwościami. Warto tutaj dodać, że do tej gry warto zainwestować w profesjonalną myszkę komputerową dla graczy. Gra Hyrule Warriors umożliwia wybieranie swoich ulubionych postaci. Bohaterowie mogą uzupełniać swoje paski witalne, takie jak życie. Skrzynie które odwiedzą mogą zawierać również przedmioty bitewne.

O fabule gry Hyrule Warriors

Od samego włączenia się do gry, z wybranym bohaterem, w świecie Hyrule Warriors, gracz będzie musiał opędzać się od przeciwników, stąd trudno o inne określenie niż siekanie ich. Przeciwnicy mogą mówić do nas i prosić o pomoc, przydzielać nam zadania, a wszystko to podczas wirów ciosów od setek przeciwników.

Hyrule Warriors postawiło na sterowanie skomponowane w combo ciosy, rodem z pierwszych gier na np. Amigę. Kombinacje wciskanych klawiszy na klawiaturze mogą spowodować serię ciekawych ciosów naszych bohaterów, którzy będą w nich latać, podskakiwać, kręcić się itp. – trochę jak w dwóch pierwszych częściach serii Mortal Kombat.

Hyrule Warriors brzmi jak dobra gra zręcznościowo RPG. Miłośnicy serii Mortal Kombat dostrzegą w niej potencjał. Głównym czynnikiem całej gry jest siekanie przeciwników i wykonywanie zadań.